Logo Pracuj.pl

Magazynier

UDH-United Distribution Holding sp. z o.o. SKAO firmie

  • Pęcice Małe (pow. pruszkowski)
    Pęcice Małe (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • obsługę magazynową
  • kompletację zamówień
  • przygotowanie dokumentów wydania

Nasze wymagania

  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • uczciwość, systematyczność
  • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie
  • odpowiedzialność, rzetelność, lojalność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i/lub C

To oferujemy

  • stałą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie zdrowotne

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem UDH, importer światowych marek piw poszukuje kandydatów

do pracy na stanowisko:

Magazynier

Magazynier, Pęcice Małe (pow. pruszkowski)