Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

UDH-United Distribution Holding sp. z o.o. SKA

  • Pęcice Małe (pow. pruszkowski)

    Pęcice Małe (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • obsługę magazynową

  • kompletację zamówień

  • przygotowanie dokumentów wydania

Nasze wymagania

  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych

  • uczciwość, systematyczność

  • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie

  • odpowiedzialność, rzetelność, lojalność

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i/lub C

To oferujemy

  • stałą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ubezpieczenie zdrowotne

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem UDH, importer światowych marek piw poszukuje kandydatów

do pracy na stanowisko:

Magazynier