Oferta pracy

Magazynier

Hoya Lens PolandO firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych, będący częścią międzynarodowego koncernu, działającego w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, w ponad 150 oddziałach na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MAGAZYNIERNumer ref.: Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • kompletowanie półproduktów na podstawie dokumentacji oraz przekazywanie do działów produkcyjnych
  • wysyłka gotowych produktów do klientów
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji
  • współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie terminowej realizacji zamówień

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • zaangażowanie i chęć nauki

Poszukujemy osoby energicznej i dobrze zorganizowanej, wykazującej się samodzielnością oraz sumiennością.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa)
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego
  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole w nowoczesnym laboratorium
Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij nam swoje CV za pomocą Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy