Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

QUADRON Polska Sp. z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • rozkładanie towaru w magazynie

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentami

  • wydawanie przesyłek kurierom

  • obsługa wózka widłowego

  • nadzór nad stanem magazynowym, wykonywanie okresowych inwentaryzacji magazynu

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózka widłowego – wymagane

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w Starej Iwicznej

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Quadron Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, działające na rynku wyposażenia kuchni i łazienek.