Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PERFECT FRAGRANCE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Okulickiego 7/9
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PERFECT FRAGRANCE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Firma handlowa działająca na rynku polskim i europejskim w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy w swoim magazynie w Piasecznie.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów,
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • wykonywane zadań zgodnie z procedurami i wytycznymi bezpośredniego przełożonego,
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • inne prace magazynowe,
  • sprawdzanie dostaw zgodnie z dokumentami magazynowymi,
  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji na magazynie,
  • czas pracy w godzinach 8-16 lub 9-17.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • uczciwość i punktualność,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • zdolność szybkiego uczenia się asortymentu,
  • komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne