Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Stara Iwiczna (pow. piaseczyński), Warszawa, Piaseczno, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SICAME Polska Sp. z o.o.

    Grupa SICAME jest międzynarodowym liderem specjalizującym się m.in. w produkcji specjalistycznego osprzętu do energetycznych linii napowietrznych nN/SN/WN, osprzętu kablowego nN/SN, osprzętu stacyjnego WN, osprzętu ochronnego do prac pod napięciem i specjalistycznych narzędzi.

    Grupa posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane na całym świecie i aktywnie uczestniczy w wyznaczaniu standardów technicznych i jakościowych w swojej branży.

    SICAME Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    MAGAZYNIER

    Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Warszawa (okolice), Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa pracy magazynu
    • Dbanie o najwyższą jakość oraz najkrótszy czas realizacji zamówień, zgodnie ze standardami panującymi w firmie
    • Przygotowywanie wysyłek towaru, w tym kompletacja produktów, pakowanie, przygotowanie i weryfikacja dokumentacji wysyłkowej
    • Rozładunek i przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór jakościowy i ilościowy towarów
    • Dbanie o poprawność stanów magazynowych, weryfikacja dokumentacji, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji
    • Obsługa wózka widłowego i urządzeń kontrolno-pomiarowych
    • Obsługa systemu komputerowego zarządzającego gospodarką magazynową

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Preferowane 2/3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • Dobra znajomość obsługi komputera, zwłaszcza MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość systemu Comarch ERP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku
    • Długofalową współpracę
    • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SICAME Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 366, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SICAME Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 366. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.