Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wizja Multimedia sp. z o.o.

    WIZJA MULTIMEDIA oferuje kompleksowe rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie multimedialne. Nasze bogate doświadczenie, sprawia, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Działamy lokalnie, ale i globalnie wychodząc z naszymi realizacjami również poza granice Polski.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszym porftolio na stronie: https://www.facebook.com/wizjamultimedia/

    Magazynier

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Kontrolowanie stanów magazynowych, wydawanie i przyjmowanie sprzętu
    • Obsługa wózka widłowego
    • Aktualizowanie danych w systemie
    • Załadunek, kompletowanie i wysyłka sprzętu

    Wymagania:

    • Miejsce zamieszkania: Piaseczno, lub najbliższa okolica Piaseczna
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
    • Preferowane wykształcenie elektroniczno-elektryczne
    • Podstawowa znajomość́ obsługi komputera
    • Duża dyspozycyjność́
    • Umiejętność́ analitycznego myślenia
    • Sumienność́ w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Efektywność́ w działaniu
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Odpowiedzialność́
    • Komunikatywność́

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę̨ o pracę
    • Możliwość́ rozwoju w renomowanej firmie multimedialnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wizja Multimedia sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Wizja Multimedia sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Techniczna 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.