Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Magazynier

Hurtownia Chemii Budowlanej Zacisze S.A.O firmie

  • Piastów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Spółka Zacisze S.A, market budowlany Patio Color w Piastowie
poszukuje pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIERA

Główne zadania i obowiązki:

  • Przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Rozkładanie towaru na terenie magazynu w przypisane miejsca odkładcze.
  • Dbanie o czystość i porządek na terenie magazynu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na ww. stanowisku w zbliżonej branży.
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz
w temacie wpisując MAGAZYNIER - Piastów

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Jeżeli chcą Państwo aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Nie umieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne