Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Multidekor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Piastów

    Piastów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym magazynowaniem towaru;

  • Nadzór załadunku/rozładunku;

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe/spalinowe/elektryczne (wydane przez Urząd Dozoru Technicznego);

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę;

Mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Prywatną opiekę medyczną:

  • Nowe wyzwania i możliwości rozwoju;

  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Multidekor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Grupa Kapitałowa Multidekor to silny europejski gracz na rynku iluminacji i dekoracji świątecznych. Firma kreuje trendy, wyznacza kierunki i konkuruje ze światową czołówką. Świetlny design z Piastowa podbija nie tylko europejskie stolice: Warszawę, Berlin, Londyn, Moskwę czy Bukareszt, ale także bardziej odległe lokalizacje, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Japonię czy Australię.

Przewiń do profilu firmy