Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Pionki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

    Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

    Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:
    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Pionki
    JEŻELI:
    • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole
    • Jesteś odpowiedzialny i sumienny
    • Masz dobrą kondycję fizyczną
    • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu
    • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym
    A JEŚLI DO TEGO JESZCZE:
    • Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny, zaangażowany i masz chęć do pracy
    • Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

    TWOJE ZADANIA:

    • Załadunek oraz rozładunek towarów
    • Przyjmowanie dostaw i ich składowanie
    • Dbanie o porządek w magazynie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę – pełny etat
    • Stabilne zatrudnienie
    • Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
    • Szkolenie stanowiskowe
    CHCEMY CIĘ POZNAĆ. A TY – CHCESZ POZNAĆ NAS?
    Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CVCzekamy na Ciebie!