Logo Pracuj.pl

Magazynier

DURING POLSKA SP. Z O.O.O firmie

4 500–6 000
brutto / mies.
  • Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Szukasz swojej pierwszej pracy lub chciałbyś dalej się rozwijać? Aplikuj do nas. Poszukujemy osób na stanowisku: MAGAZYNIERA.

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów przeznaczony na wydanie marketom spożywczym
  • przewóz skompletowanych towarów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy (nie wymagamy UDT) lub chęci uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu z obsługi wózka widłowego przed rozpoczęciem pracy !
  • książeczka/badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich uzyskania
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • stabilność zatrudnienia - poszukujemy osób do dłuższej współpracy z możliwością przejścia pod firmę bezpośrednio
  • wynagrodzenie podstawowe - 3800 zł brutto miesięcznie
  • dodatkowo premie frekwencyjną 500 zł brutto miesięcznie
  • premię motywacyjną do 3400 zł brutto miesięcznie
  • dodatki z tytułu umowy o pracę
  • bezpłatny obiad w pracy
  • wydzieloną strefę chilloutu w pracy (kanapy, automaty z napojami)
  • opiekę koordynatora During podczas całego procesu zatrudnienia - możesz na nas liczyć zarówno przy rozpoczęciu
  • każdy pracownik otrzymuje w okresie szkoleniowym wsparcie swojego indywidualnego trenera
  • pracy jak i w trakcie zatrudnienia: jesteśmy dla Ciebie!

Benefity

  • dofinansowanie do posiłków

DURING POLSKA SP. Z O.O.

During Polska - jesteśmy międzynarodową firmą, która przede wszystkim stawia na swoich pracowników i profesjonalną obsługę naszych klientów. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów.

Profesjonalizm, relacje, odpowiedzialność, komunikacja - to wartości, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy. Jesteśmy ogniwem łączącym pracodawcę z pracownikiem - jesteśmy dla Ciebie!

Magazynier, Piotrków Trybunalski