Logo Pracuj.pl

Magazynier

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień,
  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek,
  • przyjmowanie dostaw i ich składowanie,
  • załadunek oraz rozładunek towarów,
  • dbanie o porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość materiałów budowlanych,
  • znajomość obiegu dokumentów magazynowych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie powiązane z osiągniętymi wynikami,
  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • karty sportowe MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Magazynier, Piotrków Trybunalski