Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Placowy

Stecol Corporation

  • Jagodne (pow. siedlecki)

    Jagodne (pow. siedlecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw materiałów do magazynu (na plac składowy), kontrola ich składowania z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz wydawanie materiałów na budowę

  • w razie potrzeby i w miarę możliwości wykonywanie odbioru jakościowego i ilościowego, dbanie o właściwe dla danych produktów warunki przechowywania

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów na placu składowym

  • oznaczanie poszczególnych materiałów na terenie placu

  • sprawdzanie zgodności otrzymywanych materiałów z zamówieniem i dokumentami WZ

  • kontrola ilości otrzymywanych i wydawanych materiałów i regularna inwentaryzacja stanów magazynowych

  • kontrola załadunku i rozładunku wydawanych materiałów

  • kontrola i podpisywanie dokumentów WZ materiałów otrzymywanych i wydawanych

  • bieżące sprawdzanie stanów magazynowych

  • zgłaszanie uszkodzonych materiałów do kierownictwa budowy

  • współpraca z innymi działami firmy, np. kierownictwem budowy, z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia

  • wspieranie pracy innych pracowników – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych

  • prowadzenie ewidencji dostaw kruszywa na place składowe, poświadczanie dostaw własnoręcznym podpisem w dokumentach dostaw

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • skrupulatność, dokładność, sumienność, uczciwość

  • wykształcenie zawodowe/podstawowe, średnie będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet Lux Med

  • ciekawą pracę

  • przyjazną atmosferę

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Obecnie realizujemy projekt pn. „Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Ryczołek” (koniec obw. Mińska Maz.) – Siedlce, Odcinek IV od węzła „Groszki” (bez węzła) do węzła „Gręzów” (bez węzła) o dl. ok. 12,89 km”

Przewiń do profilu firmy