Oferta pracy

Magazynier

Import-Export Włodzimierz GrajekO firmie

Import-Export Włodzimierz Grajek

62-064 Plewiska; Szkolna 14

Plewiska (pow. poznański)

Firma Import-Export Włodzimierz Grajek jest jedną z największych firm w Polsce w branży kwiatowej. Firma działa od 30 lat na terenie całej Polski. Importujemy kwiaty z całego Świata głownie z Holandii , ale również bezpośrednio z Włoch, Hiszpanii, Belgii , Danii, Anglii,  Kolumbii, Ekwadoru, Kenii, Etiopii. Nasze odbiorcami kwiatów są; hurtownie, kwiaciarnie, dyskonty, markety, i supermarkety.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Magazynier

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarowych,
  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym,
  • Kompletacja zamówień klientów,
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego,
  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku,
  • Dostawy towarowe autem do 3,5t.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem,
  • Motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne i motywujące warunki finansowe – wynagrodzenie zasadnicze + premia od wyniku sprzedażowego
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i podnoszenie kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Aplikacje prosimy przesłać klikając w przycisk:

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy