Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ALBECO Sp. z o.o.O firmie

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Kompletacja towarów i dostaw,

  • Pakowanie paczek,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Bezpośrednia obsługa klienta.

Nasze wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Dokładność, sumienność, rzetelność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia na wózki kat. I WJO z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów zaopatrzenia technicznego,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Czas pracy od poniedziałku do piątku,

  • Pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, multisport, spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą firmą handlową w branży przemysłowej. Od ponad 30 lat zapewniamy dostawy łożysk tocznych, elementów techniki liniowej i produktów przeniesienia napędu na terenie kraju i poza jego granicami. Od początku działalności współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami z całego świata.