Oferta pracy

Magazynier

FOL-DRUK FLEXO SP. Z O.O. O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Fol-Druk Flexo świadczy usługi zadruku fleksograficznego na rynku polskim jak i zagranicznym od ponad 20 lat. Wiara w potencjał człowieka oraz rozwijanie pasji zawodowych doprowadziły do znacznego rozwoju technologicznego  z włączeniem indywidulanie opracowanych technik druku. Nieodłącznym celem Naszej drukarni jest podążanie za potrzebami klienta, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo oraz komfort współpracy. Zdobywane przez lata doświadczenie kadry pracowniczej pozwala na spełnianie najwyższych oczekiwań podyktowanych przez rynek odbiorców.

Magazynier

Główne obowiązki:

  • wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych,
  • sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją,
  • kompletowanie towaru oraz jego wysyłka,
  • bieżące monitorowanie zapasów magazynowych,
  • przyjmowanie i realizacja reklamacji,
  • przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie w sektorach magazynowych,
  • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,
  • obsługa wózków widłowych,
  • dbanie o porządek w magazynie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych w tym na obsługę wózków wysokiego składowania
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • szkolenia oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy