Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Skuma Marcin Skurka

6 500 brutto / mies.
  • Cisowa 20, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Cisowa 20

Police

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie i przyjmowanie surowców, opakowań potrzebnych do produkcji oraz załadunek wyrobów gotowych

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu ( ilościowe i jakościowe sprawdzenie towaru wprowadzanego i wyprowadzanego z/do magazynu )

  • terminowe wykonanie rozładunków i załadunków według planu transportów

  • sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji magazynowej

  • stała kontrola stanów magazynowych oraz optymalne rozmieszczenie wyrobów w magazynie

  • prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (mile widziane uprawnienia UDT)

  • posiadanie prawa jazdy kat. B (prowadzenie samochodu ciężarowego poniżej 3,5 t)

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane)

  • znajomość obsługi systemu Subiekt lub podobnego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i skutecznego komunikowania się

  • dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole i gotowości do uczenia się

  • elastyczność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • miesięczną premię uznaniową

  • 8-godzinny dzień pracy (głównie w godzinach 8-16)

  • pracę w małym, zgranym zespole

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych technologów specjalizujących się w układach wodno-ściekowych zarówno w branży komunalnej jak i przemysłowej. Rozwijamy się w kierunku chemicznej przeróbki odpadów - naszą misją jest ochrona środowiska i zapewnienie dostępu do czystej wody dla każdego. Poznaj nas lepiej: https://www.skuma.pl/.