Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AFEKT Sp. z o.o.
    zatrudni na stanowisku
    Magazynier
    Miejsce pracy: Poznań

    OBOWIĄZKI

    • przestrzeganie procedur związanych z logistyką magazynową
    • kompletowanie i zabezpieczanie towaru do transportu
    • prowadzenie dokumentacji przyjęcia i wydania towarów od dostawców zewnętrznych i wewnętrznych
    • pakowanie towaru i realizowanie wysyłek do klienta
    • otrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji
    • przestrzeganie przepisów BHP
    • dbałość o powierzony towar, sprzęt i urządzenia
    • utrzymywanie obszaru magazynu w najwyższej czystości i porządku

    WYMAGANIA

    • doświadczenie w pracy na magazynie (warunek konieczny)
    • obsługa sprzętu komputerowego i podstaw oprogramowania biurowego (warunek konieczny)
    • znajomość oprogramowania magazynowego/e-sklepu będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w grupie
    • odpowiedzialność i skrupulatność
    • uczciwość i sumienność;
    • częściowa dyspozycyjność w weekendy

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samodzielne stanowisko, pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
    • miłą atmosferę i przyjazne miejsce pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Żadna z przesłanych do nas aplikacji nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Afekt Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Afekt Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Afekt Sp. z o.o. ul. Słowackiego 57, 61-521 Poznań.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 24 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.