Magazynier

Spec KableO firmie

3 300‐3 800 zł brutto / mies.

Spec Kable

Wołczyńska

Poznań

Spec Kable jest rodzinną firmą handlową zajmującą się importem i sprzedażą materiałów teletechnicznych
we własnych sklepach, hurtowniach oraz drogą elektroniczną.
Magazynier

Opis stanowiska:

  1. Kompletacja zamówień magazynowych
  2. Przygotowanie towaru do wysyłki
  3. Przyjmowanie i sortowanie towarów

Wymagania:

  1. Szybkość i dokładność
  2. Umiejętność pracy w grupie
  3. Znajomość branży elektro- i tele-technicznej mile widziana
  4. Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie podstawowe od 3300,00 brutto do 3800,00 brutto
  2. Premia za wydajność
  3. Pełen etat, umowa o pracę
  4. Praca na 2 zmiany
  5. Wsparcie aktywności sportowych
  6. Ubezpieczenie grupowe, premia świąteczna, imprezy firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spec Kable z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Spec Kable z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy