Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

POLAQUA GROUP A A SZYMKO SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Polaqua Group to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MagazynierNumer ref.: Nr Ref.: Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, szykowanie, oraz wydawanie towaru
  • Rozliczanie dostaw, oraz rozkładanie towaru na regały
  • Pakowanie towarów przeznaczonych do wysyłki
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i kurierami
  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • Możliwość przyuczenia do pracy na magazynie
  • Szkolenia produktowe i zawodowe
  • Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne