Oferta pracy

Magazynier

GSKO firmie

GSK

Grunwaldzka 189

Poznań

Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MagazynierNumer ref.: 268387

Główne obowiązki:

  • Rozładunek i terminowe przyjęcie materiałów do magazynu
  • Transport materiałów w strumieniach produkcyjnych i magazynie
  • Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z obowiązującymi w Fabryce procedurami jakościowymi i BHP
  • Osiąganie wyznaczonych wskaźników jakości i efektywności w obszarze Magazynu i Dystrybucji
  • Zabezpieczenie dokumentów i majątku obszaru Magazynu i Dystrybucji przed dostępem osób trzecich
  • Obsługa magazynu i procesów inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
  • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego – wymóg konieczny
  • Orientacja na wysoką jakość pracy, dokładność i sumienność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość na pracę z procedurami

Oferujemy:

  • Możliwość wprowadzania usprawnień do dotychczasowych metod realizacji zadań
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowania wakacyjne oraz rekreacyjne)
  • Możliwości rozwoju w roli oraz w strukturach firmy
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów
  • Codziennie świeże owoce i warzywa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy