Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.

Świętego Michała 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku magazyniera, do obowiązków tego pracownika będzie należało m.in. przyjmowanie i wydawanie towarów, przyjmowanie do magazynu wyrobów gotowych z produkcji, właściwe magazynowanie surowców, materiałów, opakowań i wyrobów gotowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej. Praca w godz. od 7.00 do 15.00.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • umiejętność pracy na komputerze

  • umiejętności analityczne i rozliczeniowe

  • znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej

  • umiejętność rozliczeń dokumentacji magazynowej

To oferujemy

  • pracę na umowie o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

Jesteśmy spadkobiercami i kontynuatorami tradycji Chemicznej Spółdzielni Pracy „Synteza”, która od 1951 roku wytwarzała substancje dla przemysłu chemicznego, spożywczego, kosmetycznego, a także substancje aktywne leków dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego. Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji leków, które wytwarzane są od 1992 r. Wiodącym celem firmy jest wysoka jakość produkcji. Najważniejszymi produktami leczniczymi Spółki są: Tramadol, Spasmolina, Andepin, Esputicon, Troxerutin, preparaty z minerałami oraz witaminy C, E, A, Folacid i MaxiMAG.

Przewiń do profilu firmy