Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Hahn Kolb PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw na stan magazynowy

  • Przygotowanie i obsługa wysyłek produktów do klientów

  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych / wydawanych towarów z zamówieniami

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Kontrola bieżącego stanu magazynowego

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie

  • Zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych

  • Czynne uczestniczenie w realizacji zadań całego zespołu, współpraca z innymi działami firmy

  • Gospodarowanie opakowaniami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne)

  • Umiejętność obsługi komputera (doświadczenie z integrowanym systemem będzie zaletą)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Szybkość uczenia się, elastyczność, dyspozycyjność

  • Podstawowej znajomości j. angielskiego

  • Prawa jazdy kat. B

  • Zaangażowania, samodzielności i entuzjazmu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku