Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

TOPMET LightO firmie

  • Ostrowska 354, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

TOPMET Light

Ostrowska 354

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rozładowywanie i załadowywanie towaru;

  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami;

  • Etykietowanie towaru;

  • Kompletowanie zamówień;

  • Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie;

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00 i 14:30-22:00);

  • Dobra organizacja i uczciwość.

Jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących oświetlenie. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy