Oferta pracy

Magazynier

Lisner Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem towarów

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją

  • Przygotowywanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty

  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów

  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą

  • Kontrola stanów w magazynie

  • Wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem i załadunkiem towaru

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w grupie

  • Dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia na wózek widłowy

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • Bezpłatny transport z wybranych kierunków,

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner Sp. z o.o.

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy