Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MM Brown Sp. z o.o.

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw

  • kontrola poprawności dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • rozkładanie półproduktów w odpowiednich lokalizacjach

  • wydawanie półproduktów do produkcji na podstawie listy wydań

  • utrzymywanie porządku w podległym obszarze

  • obsługa systemu logistyczno-magazynowego

  • kontrola stanów magazynowych

  • udział w inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (mile widziane w magazynie wysokiego składowania)

  • doświadczenie w pracy ze skanerem

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym przez kilka miesięcy w roku

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu HACCP

To oferujemy

  • Pracę w środowisku, w którym ważne jest zaufanie i wzajemna pomoc

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

  • Stopniowe wdrożenie w obowiązki na stanowisku

  • Nieograniczony dostęp do czekolady :)

  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Przewiń do profilu firmy