Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

OneDayMore Sp. z o.o. Sp.k.

Nieszawska 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień do odbiorców

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

  • Wystawianie dokumentów magazynowych w programie komputerowym

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Inwentaryzacja magazynu.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • podstawowe umiejętności pracy z komputerem,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • aktualna książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy miłość do zdrowego odżywania przemienili w pomysł na biznes. Sami tworzymy nasze produkty od podstaw. Znamy każdy składnik, jego pochodzenie i producenta. A każdy nowy produkt testujemy na sobie, swojej rodzinie, przyjaciołach. Bo OneDayMore to nie tylko firma, to nasze życie.

Zaczęliśmy od… siebie. Od wielkiej chęci i potrzeby zmiany stylu życia, zmiany diety na zdrowszą. Udało się. I dlatego w 2016 roku założyliśmy OneDayMore, żeby wspierać innych w ważnych, dietetycznych postanowieniach.

Przewiń do profilu firmy