Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

COMPTEST POLSKA sp. z o.o.

4 9005 600 brutto / mies.
  • Głogowska 218, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Głogowska 218

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prace załadunkowe i rozładunkowe na terenie magazynu

  • selektywne przyjmowanie produktów

  • inwentaryzacja urządzeń przeznaczonych do recyclingu i przeznaczonych na sprzedaż

  • współpraca z działem IT przy tworzeniu procesów dla wewnętrznego systemu informatycznego w zakresie inteligentnego recyclingu

  • pakowanie towaru, na wysyłki do innego oddziału firmy

  • utrzymywanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • systematyczność

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość oraz sumienność

  • zaangażowanie, punktualność

  • sprawne działanie pod presją czasu

  • sprawność manualna

  • sprawne poruszanie się w środowisku oprogramowanie pakietu Microsoft Office

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • wiedza z zakresu recyklingu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • praca od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane regularnie i na czas

  • miła i przyjazna atmosfera

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • zatrudnienie od zaraz

O nas

Comptest Polska to niezależne centrum serwisowe, urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych. Od 30 lat dostarczamy naszym klientom zaawansowane usługi napraw i dbamy o ciągłość pracy ich infrastruktur teletechnicznych. Nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści, elektronicy z pasją. Takich właśnie ludzi, szukamy do naszego zespołu.

W związku z rozwojem firmy, w chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier.