Logo Pracuj.pl

6 050
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:30 - 16:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Konsorcjum Fen Sp. z o.o.

Czarnkowska 13

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dostaw i wydań towarów
  • kompletacja zamówień
  • pakowanie i oznaczanie paczek
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • utrzymanie porządku w magazynie
  • oklejanie towarów etykietami

Nasze wymagania

  • otwartość, koleżeństwo i chęć pracy w zespole
  • samodzielność w podejmowaniu przemyślanych decyzji
  • przejście badań medycyny pracy dopuszczających do pracy na stanowisku magazyniera

Mile widziane

  • uprawnienia operatora wózka widłowego (niekoniecznie, ale będą dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • solidne wynagrodzenie w podstawie i kwartalne premie
  • umowę o pracę lub kontrakt – jak Tobie wygodniej
  • pracę 5 dni w tygodniu, bez zmian i weekendów (od 8:30 do 16:30)
  • prywatną opiekę medyczną w pakiecie kompleksowym LUX-MED
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia zawodowe
  • stół do pingla, piłkarzyki, bilard i imprezy integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

FEN to firma handlowa, zajmujemy się importem i dystrybucją rozwiązań IT. Na polskim rynku działamy ponad 22 lata. Jako dystrybutor zaawansowanych rozwiązań oprócz szerokiej oferty sprzętu i oprogramowania dostarczamy naszym kontrahentom wiedzę z zakresu sprzedawanych przez nas technologii w postaci szkoleń, doradztwa oraz wsparcia podczas wdrożeń. Nasz zespół liczy sobie niecałe czterdzieści osób, przez co atmosfera jest koleżeńska a relacje bliskie.

Więcej:

W magazynie obecnie pracują 3 osoby, byłbyś 4rtym do brydża. Branża IT rozwija się bardzo szybko, a my mamy coraz więcej zajęć, zatem szukamy kogoś kto zechce być częścią zespołu i wspomóc nas w realizacji celów.

Wynagrodzenie w podstawie będzie wynosić 5000 PLN brutto (około 3600 na rękę). Premie kwartalne uzależnione są od dowiezienia wyniku przez całą firmę (praca zespołowa) i wynoszą od 2000 PLN brutto w górę. Zatem jeżeli przeczytałeś ogłoszenie i Twoim zdaniem spełniasz kryteria, to aplikuj. Na pewno nie pozostawimy Twojej aplikacji bez odpowiedzi.

Aktualne oferty pracodawcy
MAG.01.2021

Magazynier, Czarnkowska 13, Jeżyce, Poznań