Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

"POLPACK" sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Wiodąca firma w branży maszyn i materiałów do pakowania zatrudni magazyniera do oddziału w Plewiskach.

Obowiązki: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, utrzymywanie odpowiednich zapasów, przyjmowanie zamówień, fakturowanie, dowóz towaru na terenie działania oddziału.

Nasze wymagania

Wymagania:

• komunikatywność

• dyspozycyjność

• prawo jazdy kat. B,

• mile widziane wykształcenie techniczne i uprawnienia na wózki widłowe

Podsumowując, jeśli:

• jesteś zaangażowany, terminowy, poukładany i odpowiedzialny

• chcesz pracować w renomowanej firmie

To znak, że szukamy właśnie Ciebie !

To oferujemy

  • umowę o pracę, czyli stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjny system prowizyjny

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • cenne szkolenia wewnętrzne i perspektywę rozwoju

  • pozytywną atmosferę w zespole

  • pakiet benefitów po okresie próbnym

Brzmi dobrze? Zainteresowaliśmy Cię? Aplikuj!

Do wybranych kandydatów odezwiemy się bardzo szybko.