Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Terrano Sp. z o.o.

  • Obornicka 337, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Obornicka 337

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wydań i przyjęć

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów

  • Kompleksowa obsługa magazynu

  • Dbałość o właściwe składowanie towaru

  • Przestrzeganie obowiązujących norm i instrukcji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku magazyniera

  • Zaangażowanie i uczciwość

  • Uprawnienia UDT i czynna umiejętność obsługi wózka widłowego, kategoria II WJO

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Terrano to nie tylko salon. To źródło inspiracji.

Zaangażowanie, fachowa wiedza i uśmiech - te cechy wyróżniają ekspertów Terrano. Specjaliści ds. sprzedaży, architekci, pracownicy administracyjni i magazynowi - tutaj każdy czuje się częścią zgranego teamu. Wszyscy mamy jeden cel: tworzenie wyjątkowego miejsca, gdzie Klient może liczyć na inspirację, profesjonalizm i… filiżankę aromatycznej kawy.