Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szarych Szeregów 45

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wysyłek i dostaw – załadunki i rozładunki

  • Przyjmowanie dostaw, wydania z magazynu oraz generowanie przesunięć międzymagazynowych w systemie ERP

  • Transport wewnątrz zakładowy

  • Pakowanie produktów na jednostki transportowe

  • Obsługa wózków widłowych

  • Dbanie o porządek i odpowiedzialność za powierzone mienie

  • Kontrola stanu technicznego sprzętu

  • Zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu

  • Uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe (UDT) mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP (najlepiej Comarch XL)

  • Motywacja i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę dająca możliwość rozwoju i awansu

  • Niemonotonną pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)