Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

UNITED BRANDS OF BUSINESS sp. z o.o.

25,0025,30 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 40
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:5 dni w tygodniu
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:15 - 22:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie i przygotowanie zamówień

  • Przyjmowanie towaru

  • rozładunek towarów i umieszczanie ich w magazynie

  • Odbiór zamówień

  • Rozładunek / załadunek towarów

  • Sortowanie towarów

  • Praca ze skanerem

Nasze wymagania

  • staranności i dokładności w wykonywaniu obowiązków;

  • punktualności;

  • precyzji i dokładności;

  • umiejętności szybkiego uczenia się;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 16,13 zł netto do 25,03 zł netto.

  • Dofinansowanie wyżywienia lanching.pl

  • Forma zatrudnienia : umowę zlecenia

  • Elastyczny grafik pracy: 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu z 07:00 do 15:00; przerwa na obiad – 15min (Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym)

  • Praca w młodym zespole

  • Zapewniamy bezpłatny hostel

  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy (z hostelu lub z wyznaczonych przystanków w Poznaniu, Gnieźnie, Śremie, Środy Wlkp.)

  • opieka koordynatora operacyjnego 24h

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

O nas

United - to dynamicznie rozwijająca się firma.

Oferujemy prace na magazynie największego internetowego klubu zakupowego w Polsce, który oferuje meble i akcesoria dla domu!

Na stanowisko magazyniera zapraszamy Panów w wieku od 18 do 50 lat.

Doświadczenie w pracy na magazynie - nie jest wymagane.