Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

BJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Strzeszyńska 33
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Strzeszyńska 33

Poznań

Firma Bjeska Dystrybutor sprzętu medycznego zatrudni pracownika na stanowisku:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru oraz segregowanie  na półkach,
  • kompletowanie towarów i przygotowanie wysyłek,
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,
  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie,
  • bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru
  • obsługa programu Symfonia Handel
  • obsługa serwisu kurierskiego
  • dokonywanie zamówień na magazyn
  • prowadzenie i aktualizowanie rejestrów magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie
  • znajomość: obsługa komputera Word, Excel, obsługa poczty elektronicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Handel

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole w stabilnej firmie
  • umowę na pełen etat
  • stałe godziny pracy 5 dni w tygodniu  od 8.00-16.00
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania do 19 kwietnia 2021. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na dokumentach aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne