Oferta pracy

Magazynier

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o porządek i ład organizacyjny na terenie magazynu

  • Przyjmowanie (rozładunki) i wydawanie (załadunki) towarów z magazynu

  • Zgodne z zasadami i normami składowanie i przechowywanie urządzeń i powierzonego sprzętu

  • Staranna kontrola ilościowa i jakościowa sprzętu przyjmowanego na stan magazynu

  • Przygotowywanie wydań sprzętu wg otrzymanych specyfikacji – właściwe archiwizowanie dokumentacji

  • Bieżąca aktualizacja bazy danych o zrealizowane wejścia i wyjścia sprzętu na Magazyn w celu utrzymywania bieżących stanów magazynowych

  • Wyjazdy po towar na magazyn klienta

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Odpowiedzialność, rzetelność, chęć do pracy

  • Umiejętność obsługi komputera Outlook, Excel, Word,

  • Gotowość do pracy zmianowej: 6.00-14.00 lub 10.00-18.00

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziani studenci zaoczni

  • Odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z urządzeń magazynowych typu: wózki widłowe, drabiny itp. –aktualne uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole

  • Miłą atmosferę

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kafeterię MyBenefit

  • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy