Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Trio Line Polska sp. z o.o.O firmie

Trio Line Polska sp. z o.o.

Składowa 5

Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas! Oferujemy pełne przeszkolenie!

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • kompletowanie, wydawanie i wysyłka towarów z magazynu
  • obsługiwanie magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera)
  • proste prace fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na podległym obszarze magazynu
  • obsługiwanie urządzeń i przyrządów magazynowych
  • segregowanie odpadów opakowaniowych
  • monitorowanie zapasów magazynowych

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego o napędzie elektrycznym
  • gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy
  • sumienność i dokładność
  • odpowiedzialność
  • znajomość obsługi komputera i programów służących do monitorowania zapasów magazynowych będzie atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • osobom niewykwalifikowanym, ale gotowym na zmiany, zapewniamy kurs na operatora wózka widłowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dodatkowe profity m.in. dodatki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule maila podając nazwę stanowiska.

Zgodnie z Art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. Dane przekazywane do Trio Line Polska sp. z o.o. są dobrowolnie i istnieje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, proszę o przesłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko, a także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz ich poprawiania"

Zobacz naszą Informację o Ochronie Prywatności Rekrutacji na stronie http://privacy.leggett.com.

Ogłoszenie archiwalne