Magazynier

Agart-Pro sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Składowa 13/bud. 2, 62-023 Żerniki, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma nasza od kilkunastu lat jest doświadczonym i wiodącym na rynku polskim dystrybutorem specjalizującym się w obsłudze rynku piekarniczego i cukierniczego. Posiadamy kilka oddziałów w Polsce z centralę zlokalizowaną w okolicach Poznania.

Dynamicznie rozwijająca się firma branży piekarniczo – cukierniczej,
Agart-Pro poszukuje do swoich struktur:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za rozładowanie transportów (dostaw) - kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym,
  • Zapewnienie odpowiedniej i wiarygodnej kontroli terminów przydatności towarów,
  • Dbanie o właściwe rozlokowanie towarów po dostawie,
  • Kompletacja towarów zgodnie ze specyfikacją wysyłkową.

Wymagania:

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (zapewnione finasowanie badań lekarskich),
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT (istnieje możliwość uzyskania uprawnień po rozpoczęciu pracy),
  • Zależy nam na osobach: punktualnych, sumiennych, zaangażowanych i lubiących pracować w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Darmowy parking pod siedzibą firmy,
  • Wolne weekendy,
  • Praca na jedną zmianę,
  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 zł brutto.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i aktywnie uczestniczyć w budowaniu niepowtarzalnych relacji z klientami prześlij nam swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy