Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Poznań, Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego zatrudni w Centrum Logistycznym w Koninku koło Poznania, osobę na stanowisko:

    MAGAZYNIER Koninko
    (bezpłatny dojazd z Poznania)
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)
    (nr ref. MK/03/2018)

    Zadania:

    • przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru
    • oznakowywanie towaru w magazynie
    • inwentaryzacja stanów magazynowych
    • wypełnianie dokumentacji technicznej towaru
    • konfekcjonowanie towaru do wysyłki i do wydania

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe
    • doświadczenie w pracy w magazynie
    • znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową
    • uprawnienia operatora na wózki widłowe, z wyminą butli gazowych (mile widziane)
    • dokładność i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • dynamika i dyspozycyjność

    Oferta:

    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    prywatna opieka medyczna Medicover
    ubezpieczenie na życie
    bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

    karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
    wyjazdy integracyjne
    firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilizacji pozycji na rynku
    przyjazna atmosfera i warunki pracy

    ZNAJDŹ NAS:
    opisopisopisopis

    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”