Magazynier

  • Poznań, Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku zrealizowaliśmy ponad 350 000 zamówień i sprzedaliśmy już ponad 1,5 mln produktów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Park logistyczny MLP - Koninko

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru
    • Kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
    • Obsługa skanera kodów kreskowych
    • Drobne prace porządkowe

    IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

    • Posiadająca doświadczenie w obsłudze terminali-skanerów
    • Dokładna i sumienna
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę zawarta bezpośrednio z Łazienkaplus.pl, możliwość zatrudnienia na część etatu
    • Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22
    • Możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w branży
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + premia + dodatek za dojazdy)
    • Pakiet benefitów  (bony świąteczne, karta Multisport, język angielski)
    • Milą atmosferę i zgrany zespół współpracowników

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ŁazienkaPlus S.A."