Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Niepruszewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma działająca w branży produkcji z tworzyw sztucznych w Niepruszewie poszukuje osoby na stanowisko:

    MAGAZYNIER

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    Obowiązki:

    • Przyjmowanie towarów do magazynu
    • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru
    • Wydawanie towarów i wyrobów z magazynu
    • Pakowanie przesyłek dla kuriera
    • Utrzymywanie porządku w magazynie
    • Obsługa systemu komputerowego i prawidłowe wystawianie dokumentów
    • Inne prace magazynowe
    • Wspomaganie wózkowego w przewożeniu form i zbiorników wózkiem widłowym

    Wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
    • Sumienność i dokładność
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Uprawnienia do wózków widłowych będą dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Oferujemy pracę w młodym, pozytywnym zespole firmy produkcyjnej,
    która stawia na jakość i profesjonalizm.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

    Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.,
    ul. Świerkowa 19, 64-320 Niepruszewo

    Prosimy o dołączenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).