Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

IGLOTECH Group

  • Sycowska 45d, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Sycowska 45d

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie i wydanie towaru,

  • porządkowanie towaru,

  • rozkładanie towaru,

  • operacje magazynowe w systemie,

  • obsługę wózków widłowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy jako magazynier,

  • obsługa komputera,

  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,

  • komunikatywność, dokładność, zdolności manualne.

To oferujemy

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dajemy szansę na rozwój w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu,

  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach,

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • możliwość uzyskania dofinansowania do kart sportowych,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie firmy

4

Feedback

Jako IGLOTECH Group jesteśmy jednym z liderów na rynku HVAC. Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 r. i od tamtej pory prężnie rozwijamy się na terenie całej Polski. Jesteśmy 4 spółkami handlowo – produkcyjnymi powiązanymi strukturą właścicielską (Iglotech sp. z o.o, Refsystem sp. Zo.o., Neovent sp. z o.o oraz Refrigas sp. z o.o.). Obecnie dysponujemy 14 oddziałami w największych miastach w Polsce, dwoma Oddziałami Serwisowymi oraz Centrum Logistycznym w Swarożynie, które realizują sprzedaż i sprawny transport do Klientów krajowych oraz zagranicznych. Pracujemy w kreatywnych zespołach, organizujemy szkolenia rozwojowe dostosowane do stanowiska, wyjazdy na targi branżowe ale przede wszystkim – dajemy możliwość pracy z inspirującymi ludźmi. Wspieramy pasje pracowników. Każdy ma możliwość przystąpienia do programu MultiSport, otrzymać dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed. Oferujemy zniżki dla pracowników na produkty firmowe. U nas nie ma Dress Code’u , każdy ubiera się jak lubi ale adekwatnie do swojego stanowiska. Mówimy do siebie po imieniu. Lubimy spędzać ze sobą czas, często organizujemy spotkania i wyjazdy integracyjne.

Przewiń do profilu firmy