Oferta pracy

Magazynier - praca dla studenta

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

  • Prosta 21, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie materiałów na linie produkcyjne zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych i dostarczanie do magazynu wyrobów gotowych

  • Transport i składowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi procesami i zasadami bezpieczeństwa

  • Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie materiałów transportowanych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, w pełnym wymiarze godzin - wymagany status studenta

  • Możliwość zatrudnienia dla osób bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem zawodowym

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego

  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH - nawet do 40%, bony na święta, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy