Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - praca dodatkowa w godzinach nocnych Sierakowice

LIS Spółka z o. o. Sp. k.

  • Sierakowice (pow. kartuski)

    Sierakowice (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy pracownika do magazynu wędlin 2 razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek) w godzinach od 20 wieczorem do 4 rano.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

• etykietowanie towaru,

• wkładanie towaru według otrzymanego zamówienia,

• ważenie produktów na odpowiednie punkty,

• układanie wędlin na magazynie,

• pakowanie wędlin w opakowania jednostkowe (MAP oraz VACCUM),

• utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby sumiennej i pracowitej.

To oferujemy

  • Oferujemy pełne przeszkolenie, czas na adaptację oraz uczciwe warunki pracy.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: :)