Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - praca w nocy

Bury Sp. z o.o.O firmie

Bury Sp. z o.o.

Feliksa Wrobela

Kraków

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja towaru
  • Dbałość o stan towaru na magazynie
  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność- zmianowy system pracy
  • Chęci do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju

Przyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne