Oferta pracy

Magazynier - Pracownik ds. kompletacji zamówień

Top Beauty s.c.O firmie

Top Beauty s.c.

Kosmatki 8

Warszawa

TOP BEAUTY s.c. wyłączny dystrybutor
w branży kosmetyki profesjonalnej

IMAGE SKINCARE światowa marka kosmetyków profesjonalnych
poszukuje kandydata na stanowisko:
Magazynier - Pracownik ds. kompletacji zamówieńNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Praca w magazynie, polegająca głównie na kompletowaniu i pakowaniu zamówionych
kosmetyków do wysyłki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki,
  • Przyjęcie towarów i etykietowanie,
  • Nadzór nad stanami magazynowymi,
  • Prace porządkowe w magazynie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Odpowiedzialności i dokładności,
  • Systematyczności i zaangażowania,
  • Dyspozycyjności.

ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • Szkolenia produktowe,
  • Stałe dni i godziny pracy,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Pracę z kosmetykami wiodącej światowej marki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji,
klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Top Beauty s.c. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Top Beauty s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąchockiej 1i. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy