Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Pracownik Działu Dostaw

ALINOX SP. Z O.O.O firmie

  • Partyzantów 7, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ALINOX SP. Z O.O.

Partyzantów 7

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie materiałów przychodzących na magazyn oraz ich weryfikowanie ilościowe i jakościowe

  • Rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji

  • Przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek

  • Bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami jezdniowymi oraz bezpieczna wymianą butli gazowych

  • Doświadczenia w kierowaniu wózkami jezdniowymi

  • Dyspozycyjności

  • Uczciwość i dbałość o powierzone mienie

  • Umiejętności obsługi komputera

  • Chęci i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • Sprawnej organizacji pracy

  • Samodzielności i operatywności w działaniu

  • Odpowiedzialności, wysokiej motywacji do działania, punktualności

  • Mile widziane uprawnień do obsługi suwnic poziom 0

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity socjalne

  • Ubezpieczenie Medicover

  • Bardzo dobrze wyposażoną kuchnie z kawą, herbatą i wodą mineralną dla pracowników

  • Dobrej jakości odzież roboczą dostosowaną do pory roku wraz z usługą prania

  • Parking przy budynku

  • Całoroczne, bezpłatne obiady

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule wiadomości proszę o dodanie miejsca pracy.