Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Pracownik gospodarczy

`ELZET` LESZEK ZAJĄC

4 0005 000 brutto / mies.
  • Arynów (pow. miński)

    Arynów (pow. miński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie towaru oraz jego wydawanie

  • kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

  • prawidłowe przyjmowanie dostaw od dostawców

  • weryfikacja przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • rozładunek dostaw (sprawdzanie dostaw i wydań z dokumentami)

  • odpowiednie rozlokowanie towarów w magazynie

  • przyjęcia oraz wydania materiałów w systemie

  • przygotowywanie towaru do wysyłek

  • generowanie dokumentów magazynowych w systemie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • przechowywanie i składowanie towaru zgodnie z przyjętymi standardami w firmie

  • prace inwentaryzacyjne, pomocnicze

  • dbanie o porządek na magazynie

  • współpraca z pozostałymi pracownikami i firmami współpracującymi

  • zapewnienie sprawności technicznej urządzeń będących na wyposażeniu magazynu

  • wydawanie i przyjmowanie narzędzi, ewidencja

  • wykonywanie różnych prac gospodarczych na terenie firmy

Nasze wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • dokładność, sumienność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z innymi pracownikami

  • zdolności manualne

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pracę w solidnej i prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca 1-zmianowa 5 dni w tygodniu

Firma z branży HVAC istniejąca na rynku od ponad 15 lat poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Magazynier (magazyn wewnętrzny) / Pracownik gospodarczy,

Miejsce pracy: Arynów k. Mińska Mazowieckiego

Przewiń do profilu firmy