Magazynier - Pracownik grupy serwisowej

  • Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.

    Firma ARPOL Narzędzia Profesjonalne działa na rynku od 1995r. Jesteśmy kompleksowym dostawcą narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla firm, zakładów produkcyjnych, serwisów i wojska. W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, największych światowych producentów.

    W celu dalszego rozwoju poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Osielsko (pow. bydgoski)

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie towarów - rozładunek, kontrola dostaw
    • magazynowanie towarów - oznaczenie, kompletowanie, układanie, kontrola stanów magazynowych
    • realizacja zamówień - zbieranie, pakowanie, wydawanie oraz załadunek towarów
    • wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej i spedycyjnej
    • prowadzenie magazynu - utrzymanie organizacji i porządku w magazynie

    Od kandydata oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
    • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • praktyczna znajomość pakietu Office
    • dobra organizacja pracy własnej
    • uczciwość, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • prawo jazdy kategorii "B"

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy w renomowanej i dobrze rozwijającej się firmie
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy."