Oferta pracy

Magazynier - Pracownik kompletacji zamówień

S4 ANNA ZIEWIECO firmie

3 600‐4 400 zł brutto / mies.
  • Skowarcz (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

S4 Szkło &  Drzwi przesuwne

Producent wysokiej jakości elementów szklanych oraz drzwi przesuwnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac magazynowych
  • Kontrola jakościowo-ilościowa kompletowanych zamówień
  • Oznaczanie towarów i opakowań
  • Utrzymanie porządku i dbanie o czystość na magazynie
  • Wydawanie towaru kierowcom i kurierom
  • Kontrola i opieka nad powierzonym mieniem

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy w nowej ogrzewanej hali
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w miłej partnerskiej atmosferze
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy