Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier/Pracownik magazynowy

Unicol Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Transport i składowanie towaru

  • Konfekcjonowanie towaru i zabezpieczanie do wysyłki

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami

  • Zamawianie transportu

  • Wykonywanie innych prac magazynowych

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Zaangażowanie i chęć do pracy na stanowisku magazyniera

  • Odpowiedzialność, sumienność oraz uczciwość

  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w godz. 8.00 – 16.00

  • Miłą atmosferę w pracy