Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Pracownik Magazynu (mroźnia)

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

4 0006 500 brutto / mies.
  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, magazynowanie i wydawanie towaru,

  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem,

  • kompletowanie zleceń klientów.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • gotowość do pracy w magazynie mroźni (temperatura – 21°C)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy magazynowej z użyciem wózków elektrycznych,

  • uprawnienia operatora wózka widłowego UDT (możliwość zrobienia uprawnień na koszt firmy).

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 4000 zł brutto plus premia regulaminowa do 2000 zł brutto

  • dodatek za pracę w mroźni 500 zł brutto

  • ciepłe posiłki regeneracyjne

  • umowa o pracę bez okresu próbnego (cały etat, 1/2 lub 1/3 etatu)

  • elastyczna ilość dni pracy w tygodniu (możliwy system skróconego czas pracy)

  • elastyczna ilość godzin pracy w dniu (od 4 do 12 – w zależności od wymiaru etatu i systemu rozliczania czasu pracy)

  • atrakcyjny system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • bonusy jubileuszowe,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila – PRACOWNIK/CA MAGAZYNU

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

[email protected]